تبلیغات

ماجرا های تام هنکس و دستگاه قهوه سازی کاخ سفید

14 اسفند 1395

به نقل از ورایتی، گزارشگران، عکاسان و متصدیان دوربین‌های فیلمبرداری که پس ار برگزاری نشست‌های خبری کاخ سفید به اتاق استراحت رفتند با دیدن یک دستگاه جدید اسپرسوساز که از سوی یک بازیگر برنده اسکار در آنجا نصب شده بود دچار حیرت شدند.

کنار این دستگاه یک یادداشت بود که نوشته شده بود: «برای مطبوعاتی‌های کاخ سفید: برای حقیقت، عدالت و راه آمریکایی خوب بجنگید. مخصوصا برای بخش حقیقت مساله.»

 

بازیگر معروف برای خبرنگاران کاخ سفید یک دستگاه قهوه ساز فرستاد + عکس

  

بازیگر معروف برای خبرنگاران کاخ سفید یک دستگاه قهوه ساز فرستاد + عکس

 

تام هنکس در دوران دو ریاست جمهوری پیشین نیز در زمینه بحث خبری با کاخ سفید مرتبط بود.

وی در دوران ریاست جمهوری بوش دیداری از کاخ سفید داشت که در جریان فیلمبرداری یک فیلم در واشنگتن رخ داد. در آن دیدار وی تاکید کرد که مطبوعات رکن چهارم دموکراسی هستند و وقتی فهمید آنها آنجا با مشکل قهوه روبه رو هستند بلافاصله یک ماشین تازه خرید و نوشت: امیدوارم این دستگاه، چرخه تولید ۲۴ ساعته خبر را کمی دلپذیرتر کند. آب اضافه کنید. پودر بریزید و دگمه را فشار دهید و گزارش تولید کنید. با آرزوی بهترین‌ها. تام هنکس.

در مارس ۲۰۱۰ نیز او برای فیلم «پاسیفیک» در شبکه اچ‌بی‌او با استیون اسپیلبرگ به کاخ سفید رفت. او دید آن دستگاه خیلی فرسوده و نامرتب شده  و با خرید دستگاه دوم نوشت: شما قرار بود از آن دستگاه خیلی خوب و تمیز استفاده کنید.

اما پیام او با دستگاه سوم با دو مورد قبلی خیلی متفاوت بود.


دیدگاه های این نوشته : 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
[حذف مشخصات]
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد